Tikšanās ar Ilonu Balodi 21.03. plkst. 18.00

"Ko nesīs rītdiena?" jeb tikšanās ar Ilonu Balodi bibliotēkā

Salaspils novada bibliotēka 21. martā plkst. 18.00 cikla “Ceļotāju stāsti” ietvaros aicina uz tikšanos ar aktrisi, literāti un mūziķi Ilonu Balodi.

Ilona Balode uzaugusi Ventspilī, absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmiju, strādājusi Dailes teātrī, bijusi soliste grupā “Abstinence” un “Ūdris&Balode”. Kopā ar dzīvesbiedru Rolandu Ūdri apceļojusi Eiropu un Āziju, kā iespaidā tapušas autobiogrāfiskas grāmatas  “Rīga–Pekina jeb ceļošana un izdzīvošana ne-sezonā” un “Ielu muzikantu piezīmes”. Grāmatas pēc to iznākšanas ātri ieguva lielu lasītāju interesi, kas nav zudusi vēl šobrīd.

Tikšanās laikā bibliotēkā Ilona Balode aicinās ieklausīties  stāstos par ceļošanu, satiktajiem cilvēkiem un dzīvi, kura nav paredzama. Viņas ceļotājas pieredze krasi atšķiras no došanās tūrisma operatora izplānotā ceļojumā. Stopēšana, iztikas pelnīšana, dziedot uz ielām, neziņa, ko nesīs rītdiena vai nākamā stunda – tā ir reizē skaudra un trakulīga, bet arī aizraujoša un interesanta pieredze.

Aicināti visi interesenti.
29.02.2024.