Noskaidrots Salaspils novada Skaļās lasīšanas sacensību čempions!

Konkursa Skaļās lasīšanas sacensības mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku. Konkurss notiek vairākos posmos – sacensības skolā, tad vietējā bibliotēkā, reģionālais fināls un valsts fināls Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Šogad trīs uzņēmīgākie un drosmīgākie konkursa dalībnieki no Salaspils 1. vidusskolas - Ance Bērziņa, Kristers Ozols, Elīza Gelaša, sacentās par čempiona titula iegūšanu. Katrs bija sagatavojis savu priekšnesumu, lasot fragmentu no izvēlētas grāmatas. Publiska uzstāšanās pieredze ir nedaudz satraucošs piedzīvojums, taču šīs iemaņas noteikti noderēs turpmākajās dzīves gaitās. Žūrija par Salaspils novada Skaļās lasīšanas sacensību čempionu izvirzīja Elīzu Gelašu.

Paldies pedagogiem Jolantai Strautniecei un Sigitai Šjadienei par skolēnu sagatavošanu konkursam.