Lasi. Domā. Iedvesmojies.

Grāmatas ir spoguļi: tajās var redzēt tikai to, kas jau ir tevī pašā… /Karloss Ruiss Safons/
Salaspils novada bibliotēka 2021.gada noslēgumā kā sveicienu svētkos saviem lasītājiem un visiem, kas ir aizmirsuši par grāmatu dāvātā plašuma spēku, sūta raibu daiļliteratūras apskatu. Aicinām saglabāt lasīšanas un izzināšanas prieku, iedzīvināt un turpināt tradīciju lasīt kopā ar bērniem un ļauties, lai izlasītais veldzē, uzmundrina, nomierina, raisa pārdomas un ir par saistošu sarunu tematu draugu lokā. Decembra grāmatu apskats veidojies kā mozaīka, apkopojot bibliotēkas darbinieku iespaidus un ieteikumus par pašu iecienītu daiļdarbu. Bibliotēkas kolektīvs vēl, lai gaišs un nesteidzīgs svētku gaidīšanas laiks! Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!