Jauni žurnāli bibliotēkas lasītavā

Šogad bibliotēkas Lasītavā pieejami 6 jauni periodiskie izdevumi!

BIOLOĢISKI

Informatīvi izglītojošs žurnāls, tā mērķis - vienot un stiprināt bioloģiskās lauksaimniecības nozari Latvijā: Bioloģiskās lauksaimniecības ražošanas metodes un praktiskā pieredze. Intervijas, stāsti par saimniecībām, viedokļi, politika un statistika. Visiem, kam rūp kvalitatīva pārtika un tīra, daudzveidīga vide Latvijā.

KĀ BŪT LAIMĪGAI

Žurnāls sievietēm. Padomi, kā dzīvot labāk un būt laimīgām. Tas izglīto, iedvesmo un sniedz noderīgus un praktiskus ieteikumus.

PĒRLE

Žurnāls sievietēm 50+, kurām patīk daudzveidība. Žurnāla saturs par modi, kosmētiku, veselību, kā arī par dažādiem ceļojumiem, aktīvu dzīvesveidu un atpūtas iespējām.

ELLE DECORATION

Žurnāls angļu valodā. Dažādas idejas, kuras noderīgas mājokļa pārveides procesā. Jaunākās interjera tendences, mēbeļu atradumi, dizaina idejas, krāsu tendences un interjera dizaina elementi.

MEN’S HEALTH

Žurrnāls angļu valodā mūsdienīgiem vīriešiem par sportu, uzturu, veselību un attiecībām.

CONDE NAST TRAVELLER

Ceļojumu žurnāls angļu valodā ikvienam, kuram interesē viss, kas saistīts ar ceļošanu. Dažādi galamērķi fotogrāfijās, padomi un ieteikumi.

05.01.2024.