Iepazīstieties ar Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021. gada grāmatu kolekciju!

Salaspils novada bibliotēkā ir jau pieejama jaunā Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021 grāmatu kolekcija! Šī gada kolekciju veido 28 grāmatas no 8 izdevniecībām. Tās ir 11 oriģinālliteratūras grāmatas – gan debijas bērnu literatūrā (Ērika Bērziņa, Inga Žolude, Elizabete Lukšo-Ražinska), dzejā – Lote Vilma Vītiņa, zinātniskās fantastikas žanrā – Džeina Šteinberga, gan jau iemīļotu bērnu un jauniešu grāmatu autoru devums – Juris Zvirgzdiņš, Agnese Vanaga, Māris Rungulis, Ieva Melgalve, Dzintars Tilaks un Kristīne Ulberga. Tulkoto literatūru pārstāv 17 izdevumi no 10 valodām – igauņu, lietuviešu, somu, zviedru, ukraiņu, franču, angļu, vācu un nīderlandiešu.
Nacionālās bibliotēkas (LNB) izveidotā un vadītā lasīšanas veicināšanas programma Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija neatlaidīgi turpina darbu un šogad tā notiek jau 21. gadu. Visi kuri iesaistās žūrijas darbā, kļūst par literatūras ekspertiem. Lasa un vērtē kolekcijā iekļautās grāmatas, kas īpaši izvēlētas šai lasīšanas veicināšanas programmai.
Aicinām mazos un  lielos lasītājus iesaistīties lasīšanas maratonā!
Iesaisties! Lasi! Vērtē!