Bibliotēka - vieta pilsoniskai iniciatīvai

“Šai krastā mums uz mūžiem novēlētā, ir mūsu mājas, mūsu Salaspils” /Knuts Skujenieks/

Demokrātiska sabiedrība nav iedomājama bez aktīvas iedzīvotāju līdzdalības. Tajā brīdī, kad vietējās kopienas cilvēki apvienojas, lai kopīgi un publiski runātu par sev būtisko, lai rosinātu sev nozīmīgu jautājumu virzīšanu – varam runāt par pilsoniskas sabiedrības veidošanos.

Bibliotēkas visā demokrātiskajā pasaulē ir vietas, kur tiekas aktīvi un sabiedriskajos procesos ieinteresēti cilvēki.

Jau iepriekš, arī pagājušā gada Knuta dienā, ir izskanējušas domas par to, ka Salaspilij ir nepieciešama Knuta Skujenieka iela. Ir prieks, ka šajā septembrī – Dzejas un Knuta Skujenieka mēnesī, mūsu lasītājas Regīnas Zālītes iniciēta un aktīvo salaspiliešu atbalstīta, tapusi atklāta vēstule Salaspils novada pašvaldībai ar rosinājumu par Knuta Skujenieka ielas nepieciešamību un Maskavas ielas pārdēvēšanu.

Šodien savāktie paraksti ar pavadvēstuli iesniegta mūsu domes priekšsēdētājam Raivim Anspakam.

Veidosim mūsu pilsētu kopā!