Aiņa Erdmaņa akvareļu izstāde abonementā

Salaspils novada bibliotēkas Abonementā līdz marta beigām apskatāma mākslinieka Aiņa Erdmaņa akvareļu izstāde. Ainis Erdmanis dzimis Rīgā, mācījies Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā, beidzis Latvijas Valsts mākslas akadēmijas dizaina (tolaik rūpnieciskās mākslas) nodaļu. Pamatā strādājis vides reklāmā un lietišķajā grafikā, kā arī aparātdizainā un mēbeļu dizainā. Paralēli pamatdarbam vienmēr nodarbojies ar glezniecību. Darbi dažādās tehnikās, daudz studiju akvarelī brīvā dabā. Darbos attēlota Latvijas un citu zemju ainavas, ziedi. Mākslinieks uzskata, ka vienmēr radošo iedvesmu iespējams smelties dabā. Izstādījies Ogres Vēstures un mākslas muzejā, Arhitektu namā Rīgā, Kino galerijā, Valsts policijas koledžā, Ogres Mūzikas un  mākslas skolā u.c.  Ainis Erdmanis pašlaik dzīvo Ogrē, bauda dzīvi, glezno, un nodarbojas ar datorgrafiku.