7. Pierīgas grāmatu svētki Ķekavā

2009. gada 27. novembrī Ķekavas novada Ķekavas pagasta bibliotēkā, kura atrodas Doles atjaunotajā Tautas namā, norisinājās 7. Pierīgas grāmatu svētki.

Pirms ierašanās Tautas namā, paviesojāmies arī Ķekavas novada Daugmales pagasta un Katlakalna bibliotēkās.

Ķekavas novada Ķekavas pagasta bibliotēkā apskatījām novadniekam, rakstniekam Alfrēdam Dziļumam veltīto izstādi, par kuru mums mazliet pastāstīja Ķekavas novadpētniecības muzeja speciāliste Velta Strazdiņa.

Vēlāk, notika tikšanās ar literatūrzinātnieku un rakstnieku Arno Jundzi, aktrisi Indru Burkovsku un rakstnieci Laimu Muktupāvelu.

Muzikālo priekšnesumu sniedza Ķekavas kultūras nama jauniešu vokālā ansambļa dziedātājas Lana Saveļjeva un  Elīna Starķe