Salaspils bērni veidos animācijas filmiņu

Click here for more graphics and gifs!

Vispasaules drošāka interneta dienas ietvaros Salaspils novada bibliotēkas Bērnu un jauniešu apkalpošanas nodaļa piedalās projektā „Radošais pasākums par drošību internetā manā bibliotēkā 2012”, kura tēma ir „Atklāsim digitālo pasauli kopā … un droši!”. Sadarbībā ar animācijas filmu studiju „JetMedia” un „SIA Odo” īstenosim projekta ieceri – animācijas filmas izveidi „Koši, droši ar mūsu…”. Tiks organizētas radoši izglītojošās meistardarbnīcas, kurās piedalīsies Salaspils 1. un 2. vidusskolas skolēni, BJIB „Zelta Atslēdziņa” bērni un muzikālo pavadījumu iedziedās popgrupa „Atvariņi”.
Projekta mērķis ir pievērst uzmanību aktuālajai tēmai par drošību un dažādiem draudiem internetā, piedalīties animācijas filmas veidošanā, lai iepazītos ar virtuālās pasaules daudzveidīgajām iespējām.
22. februārī  plkst.13:00 un 15:00 Salaspils novada bibliotēkā notiks lekcija par drošību internetā.
Animācijas filmiņas veidošanas nodarbības:
28. februārī plkst.11:00 Salaspils 2. vidusskolas skolēni
29. februārī plkst. 13:00 Salaspils 1. vidusskolas vizuālās mākslas pulciņa bērni
3. martā plkst. 12:00 Salaspils BJIB "Zelta atslēdziņa" bērni un citi interesenti.

Visi laipni gaidīti!