Pēc remonta atvērta Dienvidu filiālbibliotēka

18. jūnijā Dienvidu filiālbibliotēka svinīgi vēra durvis pēc remonta. Šogad rit 25. gads, kopš Dienvidu bibliotēka atrodas Dienvidu ielā 7/3, uz kuru tā tika pārvietota 1982. gadā no Doles salas. Bibliotēka tika iekārtota 3 istabu dzīvoklī, kurā kosmētiskais remonts veikts 90. gadu sākumā. Tagad bibliotēka ieguvusi pavisam jaunu, mūsdienīgu izskatu, jo telpas apvienotas, nomainīti logi, durvis, grīdas segums, mēbeles un iekārtojums.

Šajā laikā bibliotēkas universālais fonds svārstījies no 10 līdz 8 tūkstošiem vienību, jauno grāmatu skaits no 160 līdz 350 eksemplāriem gadā. Lasītāju skaita ziņā bijuši gan kāpumi, gan kritumi: no 200 līdz 430. Pateicoties B. un M. Geitsu fonda līdzfinansējumam bibliotēkā gaidāmi vēl 2 jauni datori lasītājiem ar interneta pieslēgumu.

Par bibliotēkas jauno veidolu un iespējām, ko tā sniedz, priecīga gan bibliotēkas vadītāja, gan mikrorajona iedzīvotāji.

Dace Mosāne,
                                Dienvidu filiālbibliotēkas vadītāja