No 14.maija Salaspils novada bibliotēkas atvērtas apkalpošanai klātienē

No 14.maija Salaspils novada bibliotēka un filiālbibliotēkas atsāk lietotāju apkalpošanu klātienē darba dienās ierastajā darba laikā.
   Sestdienās un svētdienās bibliotēkas būs slēgtas.

Apmeklējot bibliotēku, valstī noteiktās ārkārtas situācijas laikā, lūdzam:
  • Grāmatas un žurnālus nodot izdevumu nodošanas iekārtā (filiālbibliotēkās – speciāli tam paredzētā vietā).
  • Grāmatas lasīšanai mājās pieteikt iepriekš pa tālruni vai elektroniski.
  • Mācību nolūkam datoru un darba vietu rezervēt iepriekš pa tālruni 67387153 vai elektroniski info@biblioteka.salaspils.lv
Informējam, ka:
  • Bērnu un jauniešu nodaļā tiks veikta tikai grāmatu un žurnālu izsniegšana. Citi pakalpojumi līdz ārkārtas situācijas beigām netiks nodrošināti.
  • Lasītavā lasīšanai mājās tiks izsniegti tikai žurnāli.
  • Apmeklētāji publiskos datorus drīkstēs izmantot līdz 20 min. Individuālās konsultācijas klientiem pie datoriem netiks sniegtas.
  • Apkalpošanas nodaļās drīkstēs atrasties ne vairāk kā 4 apmeklētāji (filiālbibliotēkās ne vairāk kā 2).
  • Darbam pie datoriem tiks nodrošināta pieeja 2 klientiem vienlaikus, filiālbibliotēkās – 1.

Ievērībai:

Bibliotēkā lasītāju nodotie izdevumi 5 dienas atradīsies karantīnā – tos nevarēs saņemt lasīšanai vai rezervēt elektroniski.
Rūpēsimies cits par citu un ievērosim drošības pasākumus:
  • 2 metru distanci starp apmeklētājiem
  • Personīgo higiēnu

Ar LR KM rīkojumu Nr.2.5-1-64 „Par sociālās distancēšanās nodrošināšanu bibliotēkās” var iepazīties: https://www.km.gov.lv/uploads/ckeditor/files/Covid-19/Sanitarie%20protokoli/KMRik_120520_bibliotekas.pdf

Papildus informācija:
Abonements: 67943452