“Mikaušu grāmatas” atvēršana Salaspils bibliotēkā

11. oktobra vakarā Salaspils novada bibliotēkā ciemojās rakstniece, salaspiliete Agnese Reķe, lai kopīgā sarunā ar grāmatu un rakstnieces draugiem iepazītos ar manuskripta tapšanas gaitu un ceļu līdz "Mikaušu grāmatai" jeb "Pasaku Lieliem bērniem 100 stāstos". Klātesošajiem tika arī lieliska iespēja dzirdēt autores atraktīvu fragmentu lasījumu no teksta, kas grāmatā neiekļuva. Šī ir Agneses  Reķes otrā grāmata – debija prozā.

Agneses Reķes "Mikaušu grāmata" pieejama arī Salaspils novada bibliotēkā, rezervēt lasīšanai to iespējams šeit.

Agnesi Reķi rakstīšana un stāstīšana vaļā nelaiž, viņa studē arī Liepājas Universitātes Rakstniecības studiju progrmmā, kur divu gadu garumā tiks nostiprinātas un papildinātas rakstīšanas prasmes. Radošais, redzīgais, dzirdīgais un atmiņās uzkrātais turpina urdīt un rakstniecei ir vairākas ieceres nākamajām grāmatām.

Lai izdodas, top un piepildās!

Foto: Juris Briedis