Kopā ar Ukrainu

Pirms diviem gadiem, 2022. gada 24. februārī, Krievija uzbruka Ukrainai, izvēršot pilna mēroga agresijas karu. Solidarizējoties ar Ukrainas tautu, Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa, premjere Evika Siliņa un ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš aicina visus Latvijas iedzīvotājus vienoties klusuma brīdī sestdien, 2024. gada 24. februārī, plkst. 9.00, pieminot un godinot Ukrainas tautas upurus.

Krievijas zvērības turpinās, un Ukrainai nepieciešams mūsu visu atbalsts. Kāds var palīdzēt materiāli, cits - ar brīvprātīgo darbu, bet mēs visi kopā - neļaujot vienaldzībai ienākt mūsu sirdīs un domās.

Salaspils novada bibliotēka ir kopā ar Ukrainu. Aicinām lasīt grāmatas par Ukrainu, tās vēsturi un šodienu, kā arī ukraiņu autoru darbus - mūsu bibliotēkā pieejami izdevumi kā latviešu, tā arī ukraiņu valodā.

Attēls no portāla LSM.LV