Dzejas dienu 2015 pasākumu programma Salaspils novada bibliotēkā

Dzeja un dzejnieki savus svētkus svin septembrī. Šogad ar moto „Dzeja nemelo”.
Salaspils novada bibliotēkas kolektīvs dzejai veltītajos pasākumos aicina visus interesentus daudzināt vārdu, lasīt un klausīties dzeju un apmeklēt ceļojošu izstādi par pozitīvām pārmaiņām Latvijas bibliotēku dzīvē. Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības un arhitekta, kuratora Jāņa Dripes veidota fotoizstāde "Latvijas mazās gaismas pilis" bibliotēkā būs aplūkojama no 16.septembra līdz 6.oktobrim. Fotogrāfijās iemūžinātas un izstādē skatāmas pēdējos gados Latvijā jaunuzceltās un renovētās bibliotēkas, arī Salaspils novada bibliotēka, kura atvērta 2011.gadā. Izstāde "Latvijas mazās gaismas pilis" pirmo reizi tika eksponēta Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunajā ēkā, tās atklāšanas nedēļā 2014. gada augusta beigās. Pēc tam tā Ventspilī uzsākusi ceļu pa daudzām Latvijas bibliotēkām.
Salaspils novada bibliotēkas Dzejas dienu programma:

Papildus informācija par Dzejas dienas pasākumiem Latvijā: http://dzejasdienas.lv/2015/sateliprogramma