Darba vakance

Salaspils novada bibliotēka aicina darbā:

- Saulkalnes filiālbibliotēkas vadītāju
Prasības:
•   profesionālā izglītība bibliotēku darbā
•    BIS ALISE prasmes
•    praktiskā darba pieredze
•    pozitīva attieksme pret darbu, klientiem un kolēģiem
    krievu valodas zināšanas
Pienākumi:
•   plānot un nodrošināt filiālbibliotēkas darbu
•   veikt lasītāju apkalpošanu un bibliogrāfisko aprakstu veidošana BIS ALISE

- bibliotekāri/-u uz darbinieces ilgstošas prombūtnes laiku (var nepilnā slodzē)
Prasības:
Pienākumi - veikt lasītāju apkalpošanu Abonementā

Piedāvājam:
    radošu darbu draudzīgā kolektīvā
    iespēju realizēt personīgās prasmes un pieredzi
    profesionālo pilnveidi
    sociālās garantijas

CV un motivācijas vēstuli sūtīt līdz 2014.gada 25.martam:
Salaspils novada bibliotēka,Enerģētiķu iela 9, Salaspils, LV-2121
tālr. 67387157, 67387153