Animācijas filmiņa „Koši, droši kopā ar mums” iegūst balvu no Net-Safe Latvija Drošāka interneta centra!

25. aprīlī Rīgā notika konkursa "Radošās aktivitātes par drošību internetā manā bibliotēkā 2012" noslēguma pasākums un apbalvošanas ceremonija.
Visas bibliotēkas, kuras piedalījās konkursā, tika aicinātas uz apbalvošanas pasākumu un vienas dienas atpūtu ar patīkamu izklaides programmu.
Bibliotēkas, kuras visveiksmīgāk bija noorganizējušas pasākumus, saņēma balvas no Net-Safe Drošāka interneta centra, Latvijas Bibliotekāru biedrības, Microsoft Latvia, Telia Latvija, KIS 3td un Draugiem.lv.
Salaspils bērnu veidotā filmiņa guva atzinību un balvu no Net-Safe Drošāka interneta centra.
Konkurss tiek rīkots jau trešo gadu un šogad konkursā piedalījās 94 bibliotēkas no visas Latvijas, kopā noorganizējot 306 aktivitātes un iesaistot 7282 dalībniekus.
 Paldies visiem, kas piedalījās šīs filmiņas tapšanā!