Lāčplēša dienai veltīta izstāde

„Tomēr vēl pēc simtiem gadu atminējās Lāčplēša” – rindas no A.Pumpura eposa „Lāčplēsis” izvēlētas par vadmotīvu izstādei, kuras veidošanas idejas autore Salaspils 1.vidusskolas vēstures skolotāja Daina Tauriņa šī gada pavasarī uzrunāja Salaspils novada bibliotēku par iesaistīšanos izglītojoši radošas ieceres īstenošanā. Izstāde, kuras atklāšanā  11.novembrī plkst.15.00 Salaspils novada bibliotēkā aicināts piedalīties ikviens, atspoguļos Lāčplēša vārda un tēla asociatīvi daudzveidīgās krāsu noskaņas Latvijas kultūras telpā. Lāčplēsis kā simbols sastopams gan literatūras rakstu avotos, gan skatuves uzvedumos un kino. Novembrī tiek atzīmēta Lāčplēša diena -  Latvijas brīvības cīņās kritušo piemiņas diena, godinot cīnītāju drosmi un varonību. Minētie nebūt nav visi aspekti, par kuriem stāstīs izstāde. Tās vizuāli māksliniecisko vērtību nodrošinās Salaspils 1.vidusskolas un Salaspils 2.vidusskolas audzēkņu zīmējumi un prezentācija.

Izstāde Salaspils novada bibliotēkā būs apskatāma līdz 30.novembrim.

Laipni gaidīti visi!

Teksts: bibliotekāre I.Zariņa