Islande no putna lidojuma

Salaspils novada bibliotēkās atcelti visi publiskie pasākumi līdz 14.aprīlim!
2.martā Salaspils novada bibliotēkā tika atklāta lielformāta panorāmas foto izstāde „Islandes daba no putna lidojuma”. Aizvadītajā vasarā ceļojumā redzētajā tādā veidā dalās fotogrāfiju autors Vitauts Budreika.
Atklāšanas reizē par katru no notvertajiem mirkļiem klātesošie varēja dzirdēt autora stāstītu bildes tapšanas stāstu. Izstādes anotācijā prognozēts: „… vienaldzīgo nebūs, jo katrai fotogrāfijai ir savs stāsts, kas veidots no mirkļiem – tā brīža redzējuma, domām”.
Izstāde sniedz ieskatu Islandes dabā, kur sastopami krāteri, lavas upes, ūdenskritumi un baltas kalnu kores…
Pāris kadros iekļuvis arī Atlantijas tuklītis. Bildes rāda neredzamo, vien nojaušamo – dabas varenību, savdabību, unikālo un skaisto.
Esiet gaidīti iedvesmoties! Izstāde aplūkojama bibliotēkas darba laikā līdz marta beigām.
Teksts: I.Zariņa